Młodszy Analityk Wsparcia Procesów Operacyjnych

  • Competitive
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland
  • Permanent, Full time
  • Citi
  • 19 Mar 19

  • Primary Location: Poland,Mazowieckie,Warsaw
  • Education: Bachelor's Degree
  • Job Function: Operations - Core
  • Schedule: Full-time
  • Shift: Day Job
  • Employee Status: Regular
  • Travel Time: No
  • Job ID: 19004112

Description

Kluczowe zadania:
  • Prawidłowe przeprowadzenie procesu sprzedaży wierzytelności
  • Dbałość o prawidłowy i efektywny proces kontroli i rozksięgowania nadpłat
  • Przygotowywanie i kontrola dokumentów klientów pod kątem sprzedaży wierzytelności
  • Śledzenie trendów rynkowych i zmian prawnych w zakresie rynku obrotu wierzytelności
  • Kontakt z nabywcami w ramach wykonywania Umowy Sprzedaży Wierzytelności
  • Współpraca z kancelariami prawnymi pod kątem zwrotu spraw, wobec których komornik prowadził postepowanie i umorzył z powodu bezskutecznej egzekucji
  • Prowadzenie prawidłowego procesu i raportu spraw przedawnionych
  • Proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy zespołu i osiągnięcie oszczędności kosztowych
  • Rekomendowanie zmian oraz udział w usprawnianiu pracy Departamentu Windykacji

Qualifications

Wymagania:
  • Doświadczenie zdobyte w strukturach zajmujących się sprzedażą wierzytelności
  • Doświadczenie w Departamencie Windykacji
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne;
  • Znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word)
  • Język angielski- mile widziany

Oferta:
  • Umowa o pracę;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • Podejmowanie nowych wyzwań
  • Bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)