MŁODSZY ANALITYK DS. OPERACJI FINANSOWYCH

  • Competitive
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland
  • Permanent, Full time
  • Citi
  • 18 Mar 19

  • Primary Location: Poland,Mazowieckie,Warsaw
  • Education: Associate's Degree/College Diploma
  • Job Function: Operations
  • Schedule: Full-time
  • Shift: Day Job
  • Employee Status: Regular
  • Travel Time: No
  • Job ID: 19004558

Description

Umowa na zastepstwo na okres od lipca do grudnia 2019r.

Opis stanowiska:
  • Obsługa klientów krajowych: Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych, Powszechne Towarzystwa Emerytalne i Towarzystwa Ubezpieczeniowe, dla których Bank Handlowy pełni rolę Depozytariusza lub Agenta Rozliczającego
  • Monitorowanie rozliczeń na rachunkach papierów wartościowych, rachunkach pieniężnych oraz pozostałych rachunkach, na których przechowywane są aktywa funduszy
  • Monitorowanie płynności środków finansowych na rachunkach inwestycyjnych funduszy
  • Weryfikacja dokumentacji klientów procesowanej w jednostce
  • Zbieranie danych i przygotowywanie faktur za usługi depozytariusza
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych oraz raportów wynikających z umów z Klientami
  • Obsługa operacyjna procesów nadzorczo-kontrolnych
  • Wsparcie procesu wyceny wartości aktywów netto i wartości aktywów netto na jednostkę/certyfikat funduszy inwestycyjnych, emerytalnych i ubezpieczeniowych

Qualifications

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne o specjalności finanse, rachunkowość - mile widziani studenci 4 lub 5 roku studiów
  • Wiedza na temat zasad funkcjonowania rynku kapitałowego
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość Microsoft Excel, Microsoft Word
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa w zakresie działalności funduszy inwestycyjnych i emerytalnych
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracę i rozwój
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w jednej z wiodących międzynarodowych instytucji bankowych
  • Szanse zdobycia doświadczenia i wiedzy w zakresie działalności funduszy oraz działania rynku kapitałowego w tym wiedzy w obszarze bankowości, rozliczeń transakcji na papierach wartościowych, księgowości funduszy, poznania regulacji prawnych funkcjonowania funduszy
  • Pracę w dynamicznym środowisku, w zgranym i wspierającym się zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny i benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet Benefit, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie w pracowniczym programie emerytalnym).